UA RU

stairs.interior.home@gmail.com098 253 50 87

Для підприємців! Розміщення інформації на львівському порталі!

Статистика

Перила та огорожі у Львові

Перила - це конструкція, яка знаходиться на сходах, балконах, террасах. Перила виконують захисну функцію, не даючи людині звідти впасти. Висота перил коливається від 0.9 м до 1.2м, в залежності від місця, де вони встановлені, і норм, які йому відповідають. На сходах це 0,9-1 м, на балконах від 1 до 1,2 м. Виготовляють перила з різноманітних матеріалів, найчастіше з металу (чорний метал і нержавійка), дерева, скла, бетону, пластику.

Перила з нержавійки у львові, перила з нержавійки львів, виготовлення перил, ціни

Перила з нержавійки

Перила з нержавійки виготовляють із нержавіючої сталі - дуже поширений матеріал для виготовлення перил. Основною його перевагою є практичність і стійкість до корозії. Вироби з нержавіючої сталі чудово себе зарекомендували в практично будь-яких умовах. Нержавіючі перила стильно і елегантно виглядають як в домашньому, так і в офісному інтер'єрах, а також у великих громадських приміщеннях. Даний метал чудово поєднується з деревом, склом, та іншими матеріалами.

виготовлення перил з нержавійки ...

Перила з чорного металу у львові, перила з чорного металу львів, виготовлення перил, ціни

Перила з чорного металу

Даний матеріал є дуже поширеним у виробництві перил і використовується вже дуже давно. Популярність ця зумовлена тим, що з нього можна робити вироби різної форми, складності і стилю, починаючи від кованих виробів і закінчуючи простою зварною конструкцією. Недоліком перил з чорного металу, порівняно з нержавіючими є схильність до корозії (в більшій мірі назовні). Тому зовнішні перила потрібно покривати цинком, або час від часу підфарбовувати. Щодо внутрішніх перил з чорного металу, то тут ця проблема так гостро не стоїть.

виготовлення перил з чорного металу ...

Перила із скла у львові, перила із скла львів, виготовлення перил, ціни

Перила із скла

Перила із склом являють собою, як саму скляну конструкцію, закріплену металевими елементами, так і огороджувальний елемент в металевому каркасі перил. Перила із склом гарно виглядають як в офісному, так і в домашньому інтер'єрах, але при умові, що стиль буде сучасний. Скло гарно поєднується з металом (передусім з нержавійкою), деревом, нержавіючими тросами, Також дуже поширеними є просто огородження із скла (без поручня) і скляні перегородки.

виготовлення перил із скла ...

Перила комбіновані у львові, перила комбіновані львів, виготовлення перил, ціни

Перила комбіновані

Через велику кількість різноманітних варіантів комбіновані перила важко класифікувати. Тут ми об'єднали перила, які виготовляються з різних матеріалів, а саме нержавіюча сталь, чорний метал, скло, дерево, а також такі сучасні елементи, як нержавіючі троси та інше. Комбіновані перила зустрічаються часто, оскільки різноманітність матеріалів, з яких вони виготовлені робить їх дизайн значно цікавішим.

виготовлення комбінованих перил ...