UA RU

stairs.interior.home@gmail.com098 253 50 87

Для підприємців! Розміщення інформації на львівському порталі!

Статистика

Виготовлення сходів у Львові

Пропонуємо виготовлення сходів у Львові та Львівській області! В нас Ви можете замовити сходи з дерева, з металу, комбіновані сходи, гвиннтові сходи, модульні сходи, сходи на тетівах, на косогурах та сходи на больцах.

Сходи з дерева у львові, сходи деревяні львів, виготовлення сходів, ціни

Сходи з дерева

Дерев'яні сходи - це передусім сходи внутрішні. Сходи з дерева додадуть вашому інтер'єру теплоти та затишку. У дерев'яних сходах несучу частину (косогур) можна зробити металевою, а потім обшити. Також дуже поширеною є обшивка бетонних сходових маршів деревом. Також можна затонувати деревину у практично будь-який бажаний замовником тон.

виготовлення сходів з дерева ...

Виготовлення сходів з металу у львові, сходи металеві львів, виготовлення сходів, ціни

Сходи з металу

Металеві сходи виготовляємо для зовнішнього встановлення (на вулиці), в басейнах, або на промислових об'єктах. Повністю металеві сходи в домашніх інтер'єрах зустрічаються рідко. Оскільки метал матеріал універсальний, тому сходи з нього можна зробити будь якої конфігурації і конструкції. Типові матеріали для металевих сходів - сталь, нержавіюча сталь, алюмінйй. Також дані матеріали можуть йти в поєднанні з деревом, каменем, склом та ін.

виготовлення сходів з металу ...

Виготовлення гвинтових сходів у львові, сходи гвинтові львів, виготовлення сходів, ціни

Сходи гвинтові

Гвинтові сходи є компактною конструкцією, тому встановлення гвинтових сходів стане правильним рішенням для приміщень з обмеженим простором або площею. Виглядає даний тип сходів еффектно і елегантно, завдяки плавності ліній. Ще однією перевагою гвинтових сходів, є те, що іх встановлення необов'язково прив'язувати до стін приміщень. Щодо конструктиву, то гвинтові сходи можуть бути як на цільнозварному каркасі, так і на больцевій конструкції.

виготовлення гвинтових сходів ...

Виготовлення модульних сходів у львові, сходи модульні львів, виготовлення сходів, ціни

Сходи модульні

Сходи модульні - це сходи на одному центральному несучому елементі, який називається модульним каркасом. Складається модульний каркас з круглих і профільних труб, які зварені між собою, почергово і повторюють конфігурацію сходів. Превагою модульних сходів є цікавий зовнішній вигляд і те, що вони легко відтворюють геометрію приміщення. На модульному каркасі можуть бути, як і прямі (маршеві), так і поворотні і навіть гвинтові сходи.

виготовлення модульних сходів ...

Виготовлення больцевих сходів у львові, сходи на больцах львів, виготовлення сходів, ціни

Сходи на больцах

Сходи на больцах або консольні сходи. Вирізняє даний тип сходів легкість та ажурність. У сходах на больцах немає видимого несучого елементу (наприклад косоура). Як правило больцеві сходи кріпляться з одного боку до стіни, а з іншого боку роль несучого елементу виконують перила. В даному випадку є вимоги до товщини і міцності стіни.

виготовлення больцевих сходів ...

Виготовлення сходів на косогурах у львові, сходи на косогурах львів, виготовлення сходів, ціни

Сходи на косогурах

Сходи на косоурах - це сходи, які кріпляться на одній, двох і більше несучих сходових балках (косоурах). Косоури можуть бути виготовлені з профільної труби та інших матеріалів. Сходи на косоурах мають універсальну та просту конструкцію, тому на косоурах ставлять не тільки сходинки з дерева, а також сходинки з каменю, шкла. Самі косогури обшивають декоративними матеріалами.

виготовлення сходів на косогурах ...

Виготовлення сходів на тетівах у львові, сходи на тетівах львів, виготовлення сходів, ціни

Сходи на тетівах

Сходи на тетівах - це практично сходи на косоурах, тільки несучий елемент є не профільна труба чи швелер, а переважно листовий метал. Це дозволяє зробити металеву частину менш громіздкою. Тетіви розташовуються зовні (по краях) від сходинок і закривають собою їх торці. Сходи на тетівах найкраще вписуються у сучасний дизайн.

виготовлення сходів на тетівах ...