Виробництво у Львові

  • Cходи
  • Перила
  • Поручні
  • Огорожі
  • Дашки
  • Навіси

Консультація

Ви можете позвонити нам за вказаним номером або написати на електронну пошту і ми проконсультуємо вас щодо нашої продукуції і питань, які вас цікавлять. Якщо вас цікавлять саме сходи, то ви на нашому сайті можете скористатись модулем для спрощеного (попереднього) проектування сходів. Там ви вводите в таблицю необхідні дані, і отримуєте попередній проект. Посилання на проект відправляєте на вказану електронну пошту. Отримавши даний проект, ми рахуємо вам вартість виробу.

Виїзд на об'єкт

Якщо ситуація складніша і спрощеного проектування є недостатньо, ми виїзджаємо до вас на об'єкт. Даний виїзд вже буде платним. У вартість входить виїзд, заміри приміщення, консультація, а також попередній проект сходів і обрахунок вартості. Вартість виїзду договірна, і залежить від дальності та складності роботи. З метою економії ваших коштів та нашого часу, ви можети відправити нам на вказану електронну пошту ескіз з замірами приміщення, по якому ми зорінтуємо вас по вартості сходів.

Проектування

У нас е багаторічний досвід проектування сходів, перил, дашків, та інших виробів з металу. Ми проектуємо не тільки для себе ту продукцію, яку замовляють наші клієнти, а й людям зі сторони, які хочуть тільки проект. Також співпрацюємо з іншими виробничими фірмами. Вартість прокту договірна, і залежить від складності роботи.

3D візуалізація

Розділи проектування і 3D візуалізацію ми свідомо розділили, оскільки візуалізація потрібна далеко не всім, і платити додаткові кошти за цю послугу є недоцільно. Як правило більшість клієнтів при виборі продукції обмежуються переглядом фотографій. Багато замовників бажають бачити точну 3D модель виробу в домашньому інтер'єрі. В такому випадку ми робимо точну 3D візуалізацію виробу, з присвоєнням матеріалів і постановкою освітлення. Вартість даної послуги рахується від проектування окремо і є договірною.

Виготовлення та монтаж

Наші спеціалісти виготовлять на виробництві і змонтують у вас замовлену вами продукцію. Виготовляємо продукцію з якісних матеріалів, які беремо в надійних і перевірених постачальників. Також є можливим варіант, якщо ми вам тільки виготовляємо потрібну продукцію, а монтуєте її ви собі самі.

Поставка матеріалів та готових виробів

Також крім продукції в комплексі, ми можемо поставити вам окремі її елементи. Щодо виробів з металу - це косоури, зварні металоконструкції, щодо виробів з дерева - це сходини, балясини, поручні різних профілів, меблі та іншу продукцію.