Виробництво у Львові

  • Cходи
  • Перила
  • Поручні
  • Огорожі
  • Дашки
  • Навіси

Дашки і навіси - виготовлення у Львові

Дані вироби належить до категорії вхідних груп. Розташовуються вони над входами до приміщень, а також в громадських місцях, для захисту від несприятливих атмосферних явищ.

Дашки мають дугоподібну (арочну) форму покрівельної частини, натомість навіси мають плоску, прямокутну (квадратну) форму яка розташована найчастіше під кутом.

Складаються дашки та навіси з каркасної частини, яка виготовляється з чорного металу, рідше із нержавійки, а також з покрівельної частини. Покрівельною частиною найчастіше є полікарбонат (сотовий або литий), а також скло та інші матеріали.

Як правило дані вироби з одного боку кріпляться до фасаду, протилежний бік підтримується розпорками від стіни (якщо невеликий розмір), або опорами.

Також якщо дашок чи навіс значних розмірів, то в даному випадку при проектуванні слід обов'язково перевірити металоконструкції на міцність і жорсткість.

Також слід сказати що не всі дашки і навіси мають каркасну будову. У випадку навісу зі шкла, воно разом з металевими розпорками і кріпленнями, і становить каркас.

При правильному виборі дизайну і проектуванні дані вироби стануть окрасою і візитною карткою вашої оселі.

Щодо покрівельної частини то слід сказати, що пропоновані матеріали відповідають всім вимогам щодо міцності, надійності і довговічності. Полікарбонат міцний і надійний матеріал, який чудово себе зарекомендував за довгий час. Постачається він листами стандартного розміру, тому якщо розміри дашка чи наавісу більші за лист, то покрівлю роблять з кількох листів, а на стиках дають спеціальний профіль. Щодо вимог по склу, то воно повинне бути обов'язково гартованим, в деяких випадках навіть "триплексованим" (скло з кількох шарів, склеєних плівкою).