Виробництво у Львові

  • Cходи
  • Перила
  • Поручні
  • Огорожі
  • Дашки
  • Навіси

Сходи - виготовлення у Львові

Пропонуємо виготовлення сходів у Львові та Львівській області! В нас Ви можете замовити сходи з дерева, металу, комбіновані сходи, гвинтові, модульні, сходи на тятивах або косоурах та сходи на больцах.

Сходи з дерева

Сходи з дерева виготовлення у львові

Дерев'яні сходи - це передусім конструкції для внутрішнього встановлення, які додадуть вашому інтер'єру теплоти та затишку. У дерев'яних сходах несучу частину виконує (косоур), часто це металеві рейки, які обшиваються деревом. Дуже поширеною є обшивка бетонних сходових маршів деревом. Дерево можна затонувати в тон під інтер'єр приміщення.

Сходи з дерева >>>

Сходи з металу

Сходи металеві виготовлення у львові

Металеві сходи виготовлюємо для зовнішнього встановлення (на вулиці), в басейнах, або на промислових об'єктах. Повністю металеві сходи в домашніх інтер'єрах зустрічаються рідко. Оскільки метал матеріал універсальний, тому сходи з нього можна зробити будь якої конфігурації і конструкції. Типові матеріали для металевих сходів - сталь, нержавіюча сталь, алюмінйй. Також дані матеріали можуть йти в поєднанні з деревом, каменем, склом та ін.

Cходи з металу >>>

Сходи гвинтові

Сходи гвинтові виготовлення у львові

Гвинтові сходи є компактною конструкцією, тому встановлення гвинтових сходів стане правильним рішенням для приміщень з обмеженим простором або площею. Виглядає даний тип сходів ефектно і елегантно, завдяки плавності ліній. Ще однією перевагою гвинтових сходів, є те, що іх встановлення необов'язково прив'язувати до стін приміщень. Щодо конструктиву, то гвинтові сходи можуть бути як на цільнозварному каркасі, так і на больцевій конструкції.

Сходи гвинтові >>>

Сходи модульні

Сходи модульні виготовлення у львові

Модульні сходи - конструкція на одному центральному несучому елементі, який називається модульним каркасом. Складається модульний каркас з круглих і профільних труб, які зварені між собою, почергово і повторюють конфігурацію сходів. Превагою модульних сходів є цікавий зовнішній вигляд і те, що вони легко відтворюють геометрію приміщення. На модульному каркасі можуть бути, як і прямі (маршеві), так і поворотні і навіть гвинтові сходи.

Сходи модульні >>>

Сходи на больцах

Сходи больцеві виготовлення у львові

Сходи на больцах або консольні сходи. Вирізняє даний тип сходів легкість та ажурність. У даного типу сходів не має видимого несучого елементу (наприклад косоура). Як правило больцеві сходи кріпляться з одного боку до стіни, а з іншого боку роль несучого елементу виконують перила. В даному випадку є вимоги до товщини і міцності стіни.

Сходи на больцах >>>

Сходи на косоурах

Сходи на косоурах виготовлення у львові

Сходи на косоурах кріпляться на одній, двох або більше несучих сходових балках (косоурах). Косоури можуть бути виготовлені з профільної труби та інших матеріалів. Сходи даного типу мають універсальну та просту конструкцію. На косоурах встановлюють сходинки з дерева, каменю, скла або інших матеріалів. Самі косогури обшивають декоративними матеріалами.

Сходи на косоурах >>>

Сходи на тятивах (тетивах)

Сходи на тятивах виготовлення у львові

Сходи на тятивах - це практично сходи на косоурах, тільки несучий елемент є не профільна труба чи швелер, а часто листовий метал. Це дозволяє зробити металеву частину менш громіздкою. Тятиви розташовуються зовні (по краях) від сходинок і закривають собою їх торці. Сходи на тетивах найкраще вписуються у сучасний дизайн.

Сходи на тятивах >>>