Виробництво у Львові

  • Cходи
  • Перила
  • Поручні
  • Огорожі
  • Дашки
  • Навіси

Виготовлення комбінованих перил у Львові

Перила комбіновані виготовлення у львові

В дану групу перил ми об'єднали перила, які не увійшли у всі попередні групи, а також перила, при виробництві яких використовуються декілька матеріалів (метал, дерево, скло, пластик та інше).

Через велику кількість варіантів перил, які можна отримати з різноманітних поєднань матеріалів, класифікувати такі перила неможливо. Тому їх ми назвали умовно комбінованими. Комбіновані перила значно розповсюджені, особливо у внутрішніх інтер'єрах, оскільки поєднання різноманітних матеріалів забезпечує цікавий дизайн і привабливість виробу.

Найпоширеніший варіант комбінованих перил - класичні перила, де все крім поручня виготовлено з чорного металу або нержавійки, а сам поручень дерев'яний.

Іншою досить численною групою комбінованих перил є перила зі склом, які детальніше описані у нашому розділі.

Цікавим варіантом є перила з нержавіючим тросом. В даному випадку між стійками замість трубок натягнений нержавіючий трос. З одного боку прольоту цей трос кріпиться до стійки, а з іншого боку прольоту до іншої стійки, через механізм натяжки. Метал який використовують у даному випадку - найчастіше нержавійка. Також все це можна поєднати з дерев'яними поручнями.

Також досить поширеним є варіант перил, де все крім поручня - чорний метал, а поручень або дерев'яний, або нержавіючий. Такий варіант дозволяє здешевити вартість перил.

Щодо комбінованих перил, де є вертикальні балясини, то тут теж можна придумати багато цікавих варіантів. Перш за все балясини можуть бути не суто металевими, а зі вставками дерева, кульками та іншими декоративними елементами. Поручень може бути як з чорного металу, так із нержавійки і дерева.

Також слід додати, що нержавіючу сталь можна покривати нітридом титану, після цього вона набуває кольору золота.

Враховуючи всі ці моменти, ми маємо необмежене коло для вибору речей, які нам до вподоби.