Виробництво у Львові

  • Cходи
  • Перила
  • Поручні
  • Огорожі
  • Дашки
  • Навіси

Виготовлення перил з чорного металу у Львові

Перила з фарбованого металу виготовлення у львові

Чорний метал широко використовується у виробництві перил. З цього матеріалу можна виготовити найширшу різноманітність перил, починаючи від найпростіших зварних конструкцій і закінчуючи кованими перилами. Перила з чорного металу встановлюють як назовні, так і всередині в оселі.

Через велику кількість і різноманітність перил з чорного металу класифікувати їх досить важко, але у загальному можна виділити ковані перила і перила зварні.

Зварні перила з чорного металу можна класифікувати аналогічно нержавіючим. Найпоширеніші і найпростіші "класичні" перила з чорного металу - стійки в інтервалі один метр одна від одної, 3 наповнення діаметром 12-16 мм і поручень діаметром 42-52 мм.

У приватному секторі поручень роблять часто дерев'яним. Кількість наповнень дається по вибору замовника. Кріпляться стійки до основи через фланці шурупами, анкерами, дюбелями. Фланець накривають чашкою. Монтують перила з чорного металу, як і нержавіючі - перед кінцевим оздобленням.

Інший тип зварних умовно з вертикальними балясинами одного або різних діаметрів і поручня Дані металеві перила будуть дорожчими за класичні.

Щодо іншої великої групи кованих перил, то тут теж є дуже багато типів, стилів і напрямків, тому щодо вартості кованих перил можна сказати, тільки глянувши на ескіз.

Також слід звенути увагу на покриття даних виробів. Дані вироби піддаються корозії, тому тут є можливими два варіанти щодо покриття:

1. Покривати вироби цинком, що дозволяє металу не піддаватися корозії довгий час, і звичайно фарбувати. Даний варіант бажаний коли перила зовнішні і відповідно більше піддаються атмосферним впливам.

2. Просто пофарбувати перила без покриття цинком. Але в даному випадку їх треба буде час від часу підфарбовувати. Даний варіант прийнятний коли перила внутрішні, і на них не впливає агресивне середовище.

Недоліки цинкування в тому, що після нього вже не можна виконувати зварювальні роботи, а також те що він значно підвищує вартість виробу.