Виробництво у Львові

  • Cходи
  • Перила
  • Поручні
  • Огорожі
  • Дашки
  • Навіси

Виготовлення перил з нержавійки у Львові

Перила з нержавійки виготовлення у львові

Матеріал нержавійка широко використовуються у виробництві перил. Неважливо чи це перила в домашній оселі, офісі чи громадській установі.

Існує дуже велика кількість видів і типів перил, які можна зробити з нержавійки, тому класифікувати їх тут дуже важко. Найпоширеніший вид перил, так звані "класичні" нержавіючі перила. Вони виготовляються із стійок діаметром 32-42 мм розміщених з інтервалом приблизно в 1 метр, 3 наповнення діаметром приблизно 12-16 мм, а також поручень діаметром 42-51 мм.

Також досить часто замість нержавіючого поручня роблять дерев'яний, що додає затишку, особливо у внутрішньому інтер'єрі. Кількість наповнень може бути не обов'язково три штуки і узгоджується з замовником. Кріпляться стійки до основи шурупами, анкерами, дюбелями через фланець і накривається чашкою.

Монтувати перила слід перед фінішним оздобленням стін, оскільки роботи по монтажу (зварка, зачистка зварних швів, поліровка) можуть забруднити приміщення. В протилежному випадку слід закривати зону монтажу. Щодо виготовлення і монтажу інших типів нержавіючих перил, то тут вимоги аналогічні.

Принципово інший тип нержавіючих перил - це перила з вертикальними нержавіючими балясинами (стійками). Вони складаються з балясин одного або різного діаметру і поручня. Такі перила дорожчі за класичні.

Також можливо виготовляти з нержавійки і більш ексклюзивні речі. Наприклад так звана "нержавіюча ковка", коли перила складаються з складних дуг і ліній, які утворюють візерунок.

Також цікаві перила можна створити з нержавіючого листа, вирізавши в ньому цікавий візерунок по наших або ваших пропозиціях. Тому варіанти можуть бути нескінченні, все залежить від бюджету на який ви розраховуєте.

Поверхня нержавійки може бути дзеркальною, сатининою, шліфованою.