Виробництво у Львові

  • Cходи
  • Перила
  • Поручні
  • Огорожі
  • Дашки
  • Навіси

Виготовлення перил зі склом у Львові

Перила зі склом виготовлення у львові

Ще один досить поширений тип перил. Скло цікавий матеріал для виготовлення перил, огороджень і перегородок. Перила іp скла переважають в сучасних інтер'єрах. Менш поширені в приватних оселях, значно більше у великих громадських закладах (торгових центрах, офісах, аеропортах).

Перила із скла вдало поєднується з такими матеріалами як метал (чорний і нержавійка), камінь, нержавіючі троси, трохи менш вдало з деревом, але і тут все можливо гармонійно поєднати.

Перила зі скла умовно можна поділити на перила зі скляною огороджувальною частиною, скляну огорожу і скляні перегородки.

Перила зі скляною огороджувальною частиною являють собою стійки з тримачами і поручнями, які виготовлені з нержавійки або чорного металу. Кріпиться скло до стійок склотримачами "на зажим" або точковими тримачами. Скляна огорожа являє собою скло без металевого каркасу, закріплене швидше за все точковими тримачами, до торця сходів, або балкону. Скляні перегородки - це можуть бути міжкімнатні перегородки зі скла, які кріпляться до основи, через відповідний профіль.

Ще слід сказати пару слів про саме скло. Скло у перилах обов'язково повинне бути гартоване. Гартоване скло володіє потрібними характеристиками, а саме високою міцністю. В деяких випадках необхідно щоб скло складалося з кількох шарів перев'язаних ("триплексованих") між собою плівкою, що додає йому ще більшої міцності.

Схло для перил можна зробити матовим, а також виконати на ньому візерунок за нашим, або вашим ескізами.

Щодо дороговизни, то наприклад перила з скла звичайно дорощі середньостатистичних "класичних" перил з нержавіючої сталі.