Виробництво у Львові

  • Cходи
  • Перила
  • Поручні
  • Огорожі
  • Дашки
  • Навіси

Виготовлення гвинтових сходів у Львові

Сходи гвинтові виготовлення у львові

Гвинтові сходи можуть бути виконані як внутрішні (в оселях) так і зовнішні. Встнавлення гвинтових сходів переважно здійснюють за умови, коли бракує місця для маршевих (більших по розміру) сходів. Недолік гвинтових сходів порівняно із маршовими - незручність при ходьбі, особливо коли щось необхідно винести нагору. Натомість перевагою гвинтових сходів можна вважати ефектний зовнішній вигляд і незначну площу, яку вони займають.

Якщо класифікувати їх в залежності від матеріалів з яких вони виготовлені, то вони можуть бути металевими, дерев'яними, комбінованими (метал-дерево, метал-скло, метал-камінь). Найчастіше в оселях встановлюють комбіновані сходи (метал-дерево, метал-скло), рідше суцільно дерев'яні. Для встановлення гвинтових сходів зовні використовують метал або поєднання кількох матеріалів (метал-камінь).

При виготовленні сходів ми використовуємо високоякісні матеріали, чорний метал, нержавіюча сталь, дерево (дуб, бук, ясен) зрощене і цільне, гартоване скло, граніт, мармур, а також лаки для дерева і фарбу до металу провідних виробників.

Що стосується встановлення сходів, то тут слід звернути увагу на деякі деталі. Зовнішні гвинтові сходи повинні мати надійну основу і бути надійно закріпленими до бетону. Якщо бетону немає - слід залити фундамент згідно будівельних норм, враховуючи вагу сходів. Внутрішні гвинтові сходи слід монтувати до остаточного оздоблення оселі, оскільки при монтажі сходів і перил відбуваються брудні роботи, що може завдати шкоди вашій оселі. Якщо дотриматись цієї умови неможливо, тоді слід замовнику прикрити стіни в зоні монтажу. Також при монтажі каркасу і першої сходини слід вияснити у замовника інформацію щодо підігріву, і чи можна у заданому місці кріпити сходи.

Про цінову класифікацію говорити неможливо через велику кількість типів і видів сходів які не піддаються класифікуванню. Найдорожчими будуть сходи на нержавіючому каркасі із скляними сходинами. Найдешевшими будуть сходи з чорного металу з металевими сходинами, або сходинами з крошки.

По конструктиву гвинтові сходи можна розділити на:

1. Больцеві

Конструкція сходів: больци металеві, сходини дерев'яні, з каменю, скла, металу. Найкраще підходять під внутрішні інтер'єри, де і зустрічаються найчастіше.

2. Каркасні

Суцільний зварний каркас з чорного металу або нержавійки, на який кріпляться дерев'яні, скляні, кам'яні сходини. Це найпоширеніші гвинтові сходи в оселях і назовні.