Виробництво у Львові

  • Cходи
  • Перила
  • Поручні
  • Огорожі
  • Дашки
  • Навіси

Металеві сходи, виготовлення у Львові

Сходи металеві виготовлення у львові

Метал - універсальний і практичний матеріал, тому сходи з металу можна виготовити будь-якої форми і складності. Але через свою холодність повністю металеві сходи в оселях не роблять, обмежуються металевою каркасною частиною і перилами. Повністю металеві сходи в основному встановлюють назовні (на вулиці), в басейнах, на промислових об'єктах.

Класифікувати металеві сходи за конструкцією можна нанаступні види.

1. Больцеві сходи

Повністю металеві сходи на больцах зустрічається дуже рідко.

2. Каркасні сходи

Несуча частина може бути з косоурів (один косоур, дво, трикосоур, модульний косоур) або тетів. Ця група найпоширеніша, тому надалі говоритимемо про неї.

При монтажі каркасної частини, слід звернути увагу на основу. Каркас повинен кріпитися на бетон, якщо у потрібному місці бетону немає, то тут слід залити фундамент, згідно діючих будівельних норм. Цей етап робіт є дуже важливим, оскільки в протилежному випадку сходи можуть перекоситися або деформуватися. Встановлення косоурів в басейні, слід здійснювати дуже уважно, оскільки можна пошкодити гідроізоляцію, або пробити трубки підігріву. Тому в даному випадку всі дії необхідно погоджувати із замовником і отримати дозвіл на встановлення у визначеному місці.

Ще необхідно звернути увагу на матеріали, які слід використовувати для встановлення сходів у різних умовах. Що стосується таких приміщень як басейн, то тут слід використовувати антикорозійні матеріали (нержавійка, алюміній). Зовнішні сходи (сходи на вулиці) можна виготовляти з нержавійки і чорного металу. Головним недоліком сходів з нержавійки - дороговизна, а перевага - непіддатливість корозії. Натомість перевага сходів з чорного металу - дешевша ціна в порівнянні з нержавійкою, але недоліком є - їх обслуговування. Потрібно з певною періодичністю їх підфарбувати. Сходи на промислових об'єктах, переважно виготовляють з чорного металу, якщо не вимагають іншого технічні умови. Дані сходи найпростіші в своїй конструкції і виконують тільки свою безпосередньою функцію.

Щодо цін, то найдорожчими будуть сходи з нержавійки. Визначення вартості на інші види сходів - наші фахівці готові проконсультувати вас щодо ціни по кожному виду. Також метал гарно поєднується з такими матеріалами, як скло, камінь, пластик, дерево (хоча в даних випадках використання недоцільне).