Виробництво у Львові

 • Cходи
 • Перила
 • Поручні
 • Огорожі
 • Дашки
 • Навіси

Модульні сходи у Львові – надійний крок у майбутнє

Сходи модульні виготовлення у Львові

Сходи у приватному будинку – це не тільки елемент, який має функціональне навантаження й з'єднує поверхи, але й найважливіша складова інтер'єру. На цій сторінці сайту «Домашній інтер’єр» ми пропонуємо замовити виробництво й монтаж модульних сходів. Такі конструкції мають безліч позитивних якостей, не обтяжують простір приміщення, доступні за ціною.

Особливості модульних сходів

Модульні сходи для будинку на другий поверх – це сучасне рішення, що дозволяє створювати оригінальні та функціональні інтер'єри. У нас ви можете замовити модульні сходи різної комплектації та втілити будь-які дизайнерські ідеї – від лаконічної класики до неперевершеного ексклюзиву.

Модульні конструкції виготовляємо на індивідуальне замовлення, зварюємо з окремих елементів і встановлюємо під будь-який отвір і на будь-яку висоту, під будь-яким заданим кутом. Основні переваги модульних сходів:

 • Універсальність – зручні для будь-яких приміщень.

 • Широкий вибір конфігурацій.

 • Зручність експлуатації.

 • Висока міцність завдяки зварюванню металевих елементів.

Конструкція модульних сходів

Сходи можуть бути внутрішніми й зовнішніми. Завдяки зварюванню металевих складових досягається висока міцність конструкції. Модульні сходи складаються з конструктивних елементів:

Каркас

Основний елемент, який відповідає за термін служби модульних сходів – каркас. Цей елемент завжди виготовляється з труб квадратного й круглого профіля – зазвичай з чорного металу, рідше з нержавіючої сталі. Якщо використовується саме чорний метал, то на поверхню попередньо наноситься грунтівка, перед чистовим монтажем всі елементи покриваються фарбою. В залежності від типу сходів, каркас може складатися з одного, двох, трьох модулів.

Сходинки

Для виготовлення сходинок використовують натуральну деревину – дуб, ясен, бук. Може також використовуватися загартоване скло або камінь. Сходинки монтуються на каркасні модулі, виготовляються без підсходинок, а їх кінці знаходяться у повітрі. Саме тому модульні сходи мають особливо легкий вигляд, ніби зліт у висоту.

Огородження

Додаткові огорожі вибираємо виходячи від загального стилю оформлення приміщення – з дерева, металу, скла, нержавійки.

Види модульних сходів

Максимальна висота модульних сходів знаходиться в межах 4 метрів. В залежності від форми, підйом може бути через майданчик або із забіжними ступенями. Якщо проводити класифікацію по конфігурації, то модульні сходи можуть бути декількох видів:

 • Прямі або маршові – краса у лаконічності ліній. Вважаються найкомфортнішими для переміщення. Проте є один незначний нюанс – для монтажу потрібно багато вільного місця.

 • Гвинтові – це краса і стиль. Вибираються для компактного приміщення, де важливий дизайн. Але для будинків, в яких є маленькі діти й пенсіонери, гвинтові модульні сходи не дуже підходять, адже ними не так зручно переміщатися.

 • Компактні – оптимальний варіант для малих приміщень з невеликим прорізом для входу на другий поверх

 • Поворотні модульні сходи мають відразу два варіанти виконання:
  - Г-подібні – конструкція з двох модулів з поворотом під кутом 90°;
  - П-подібні – поворот конструкції має кут 180°, відповідно сходи складаються з трьох головних частин.

Особливості виготовлення модульних сходів: етапи

Для того щоб сходи для будинку прослужили якомога довше, при розробці проєкту та під час монтажу необхідно дотримуватися певної послідовності:

 • Проведення точних вимірів.

 • Визначення особливостей конструкції.

 • Спорудження фундаменту для зовнішніх сходів.

 • Монтаж всіх каркасних елементів.

На початковій стадії робіт – стяжка, штукатурка, виконують монтаж модульного каркасу. При завершенні будівництва перед фінішною чистовою побілкою у будинку спочатку фарбують каркас, а тоді встановлюють сходинки та перила.

Де і як купити модульні сходи: ціни у Львові

Ціна модульних сходів переважно залежить від матеріалу сходинок і каркасу. Порівняно з іншими модифікаціями сходів, ціна є нижчою через відсутність підсходинок та монтаж конструкції на каркасі типу монокосоур.

Замовлення й доставка модульних сходів

Скориставшись нашою пропозицією, ви зможете замовити й купити модульні сходи за індивідуальними розмірами. Виготовляються модульні сходи Interior Home у Львові. Доставляється готовий комплект з монтажними кресленнями й необхідним кріпленнями у будь-яке місце в Україні. На консультації за телефоном можна уточнити у наших фахівців нюанси монтажу.

Виготовлення та монтаж модульних сходів: переваги Interior Home

Від того наскільки правильно підібрана конструкція сходів, безпосередньо залежить зручність спуску й підйому, безпека мешканців і, звичайно, зовнішній вигляд приміщення. Проектування, виготовлення модульних сходів Interior Home виконують наші фахівці високої кваліфікації, що мають великий досвід роботи з конструкціями даного типу.

Модульні сходи у Львові, виготовлені в компанії «Домашній інтер’єр» – це практичні рішення, які стануть гармонійним доповненням інтер'єру будь-якого стилю. Пропонуємо широку колірну гаму, різні матеріали, конструкцію та елементи модульних сходів – оригінальні сходинки, нестандартні огорожі, світлодіодне підсвічування та інші додаткові аксесуари.