Виробництво у Львові

  • Cходи
  • Перила
  • Поручні
  • Огорожі
  • Дашки
  • Навіси

Виготовлення модульних сходів у Львові

Сходи модульні виготовлення у Львові

Модульні сходи - один із найпоширеніших видів сходів, перш за все із за практичності і невеликої вартості. Модульні сходи можуть бути як внутрішні так і зовнішні.

Модульний каркас виготовляють з металу. В абсолютній більшості - це чорний метал, значно рідше, через дороговизну каркас роблять з нержавійки.

Класичний модульний каркас складається з почергово зварених між собою труб круглого і квадратного профілю, які формують "хребет" сходів і повторюють їх конфігурацію. Таким чином можна відтворити практично будь - яку геометрію приміщення. Також до модульних сходів можна віднести так званий квадромодуль або квадратний модуль. Даний каркас виготовлений тільки з труб квадратного профілю. Зовнішній вигляд таких сходів теж доволі цікавий та оригінальний. Але тут є один недолік, порівняно з класичним модулем, а саме значно важче відтворити складну геометрію приміщення. Для гарного зовнішнього вигляду деякі елементи в модульному каркасі можна обшити дерев'яними накладками.

Сходи з модульного каркасу можуть бути тільки прозорими (сходина без підсходини). Перила тут можуть підійти практично будь-які, без обмежень, все залежить від стилю Вашої оселі.

Для встановлення зовнішніх сходах слід подбати про фундамент під модульний каркас. А щодо внутрішніх сходів, то як правило їх роблять поетапно. Спочатку на стадії стяжок і штукатурок монтують модульний каркас. А далі коли брудні будівельні роботи завершені, перед фінішним оздобленням приміщення, фарбують каркас, монтують сходини і перила.

За співвідношенням ціна-якість та зовнішній вигляд модульні сходи один з найоптимальніших варіантів, і тому даний тип сходів набув значної популярності.