Виробництво у Львові

  • Cходи
  • Перила
  • Поручні
  • Огорожі
  • Дашки
  • Навіси

Виготовлення сходів на больцах у Львові

Сходи на больцах виготовлення у Львові

Сходи на больцях або консольні сходи досить поширений тип сходів. Встановлюють дані сходи в більшості випадків всередині в оселі. Вирізняє дані сходи делікатність, вишуканість, ажурність. Незважаючи на це больцеві сходи є надійними і міцними, і при правильному виготовленні та монтажі не повинні хитатися та скрипіти.

Кріпляться больцеві сходи з одного боку, як правило до стіни (якщо така є), з іншого боку сходи перев'язані больцями, а роль несучого елементу відіграють перила. У даному випадку є певні вимоги до перил, бажано щоб вони могли нести певне навантаження, тому перила бажано використовувати каркасного типу, і не робити перила на тросах і зі склом, якщо перила не являють собою каркас.

Щодо послідовності і технології монтажу, то в даному випадку з типом сходів слід визначитись завчасно, ще на стадії накладання штукатурки. Першою чергою ми монтуємо в стіну суцільну металеву закладну пластину. Закладна пластина має бути непомітна, тому ми її втоплюємо під штукатурку і кріпимо до цегли або іншого елементу. Мінімальна необхідна товщина стіни 120 мм, при меншій товщині стіни необхідно обдумувати інші конструктивні варіанти кріплення. Далі коли ми закріпили закладну пластину ми до неї приварюємо кронштейни (найчастіше нержавіючі) для кріплення сходин. Коли замовник все це заробляє, зі стін виступають тільки нержавіючі кронштейни. Далі перед фінішним оздобленням стін, слід змонтувати сходи і перила. Також при монтажі слід звернути увагу на підігрів і уточнити з замовником, ще на стадії проектування місце кріплення першої сходини.

Сходини в больцевих сходах роблять найчастіше з дерева, рідше трапляється скло, камінь, метал. Видимі металеві частини - як правило з нержавійки, значно рідше - пофарбований чорний метал.

По вартості больцеві сходи дорожчі від аналогічних модульних сходів приблизно на 25-30%. Значно дорожчі сходи на больцях з скляними, кам'яними сходинами.