Виробництво у Львові

  • Cходи
  • Перила
  • Поручні
  • Огорожі
  • Дашки
  • Навіси

Виготовлення сходів на косоурах у Львові

Сходи на косоурах виготовлення у Львові

Косоур - це несуча частина сходів на яку кріпляться сходини, а відповідно і перила. Зі всієї кількості сходів, сходи на косоурах найбільш поширені й розповсюдженні. Причина - простота і невибагливість конструкції. Сходи на косоурах можуть міститись на одному, двох, трьох і т. д. косоурах, в залежності від їх розмірів і ваги. Встановлення сходів здійснюють як зовні так і в середині в оселі. Завдяки простоті і універсальності конструкції тут можна використовувати сходини з будь-яких матеріалів, а також встановлювати перила будь-яких типів, без обмежень.

Виготовлення косоур ми пропонуємо з профільної (прямокутної) труби, але також можна використати трубу квадратну і швелер та інший вид металу. Найчастіше конструкція косоура являє собою змійку, де почергово йдуть труби по вертикалі і по горизонталі, зарізані і зварені між собою. Також можливий варіант, коли косоур йде у вигляді прямої балки під сходами, з навальними виступами ("солдатиками") до яких кріпляться сходини. Також косоури можуть бути встановлені у вигляді двох спарених пластин, які вирізаються з листового матеріалу.

При встановленні сходів зовні слід передбачити опору під косоурами. У випадку внутрішніх сходів, косоури слід монтувати на стадіоні стяжки і штукатурки, а перед фінішним оздобленням монтувати все решту. Також косоури можуть використовуватись і в больцевих сходах, у випадку якщо стіна, куди прилягають сходи, не достатньо міцна, і косоур тоді дається для кращої міцності під стінку.

По ціні двокосоури трохи дорожчі від модульних, і все залежить від їх кількості під сходовим маршем (однокосоур, двокосоур, трикосоур і т. д.).

Найчастіше виготовлення сходів здійснюють з чорного металу, грунтують і фарбують, рідше роблять косоури з нержавійки через значну їх дороговизну. Найчастіше сходи на нержавіючих косоурах роблять там, де це необхідно з технічних умов (наприклад з в басейнах) та інших місцях.

Також досить часто косоури обшивають частково або повністю деревом а низ і бік гіпсокартоном. Також косоури можуть бути дерев'яними, якщо йдеться про сходи виключно із дерева.