Виробництво у Львові

  • Cходи
  • Перила
  • Поручні
  • Огорожі
  • Дашки
  • Навіси

Виготовлення сходів на тятивах у Львові

Сходи на тятивах виготовлення у Львові

Сходи на тетівах можна вважати окремим видом сходів на косоурах. В даному випадку тетіва є несучим елементом сходів, який знаходиться по обидва боки сходин, скраю і закриває собою торці сходин. Сходи на тетівах можуть бути як повністю дерев'яними, так і комбінованими. В дерев'яних сходах тетіва виготовляється з дерев'яного щита товщиною 40-60 мм, в залежності від довжини прольоту сходів. В металевих сходах тетіва виготовляється з листового металу товщиною 8-10 мм. Збоку наварюються пластини-полички для кріплення сходин, у випадку дерев'яних сходів з'єднання здійснюється через шип. Перила в такій конструкції можуть кріпитися як до сходин, так і до тетіви.

Встановлюють сходи на тетівах як правило всередині в приміщеннях, рідше назовні. Назовні слід забезпечити опору (фундамент) для несучої частини, а при монтажі всередині, сліт ще на стадії проектування подбати, щоб при монтажі не пошкодити підігрів, узгодивши з замовником місця кріплення. Також монтувати тетіви слід ще на стадії стяжки і штукатурки, все інше ставити перед фінішним оздобленням.

Ціни на сходи трохи дорожчі від модульних сходів і сходів на косоурах.

Сходи на металевих тетівах гарно виглядають у сучасному дизайні, тому тут дерев'яні перила швидше за все не підійдуть. Найоптимальніше до таких сходів підходять перила на тросах, зі скла, нержавіючі перила, перила з чорного металу. Також сюди можуть підійти комбіновані перила зі всіма переліченими вище матеріалами. Також сходини в даному випадку (металеві тетіви) можуть бути не тільки з дерева а також зі скла, каменю, металу.

Сходи на дерев'яних тетивах, роблять як правило або повністю дерев'яними, або залишають перила комбінованими (нержавійка дерево).