Виробництво у Львові

  • Cходи
  • Перила
  • Поручні
  • Огорожі
  • Дашки
  • Навіси

Дерев'яні сходи - виготовлення у Львові

Сходи з дерева виготовлення у львові

Сходи з дерева - це гарний зовнішній вигляд, екологічність і довговічність для кожного дому. Дерево одне з нійбільш популярних матеріалів, які ми використовуємо для виготовлення сходів у Львові. Вироби з дерева в тому числі й дерев'яні сходи додадуть теплоти і затишку вашому дому. Сходи з дерева додадуть гарного вигляду внутрішньому інтер'єру, теплоти дотику та природнього затишку.

Для виробництва сходів ми використовуємо наступні породи дерева як дуб, бук, ясен та рідше інші породи дерева. При виробництві дерев'яних сходів використовуємо високоякісні екологічні матеріали (лаки, фарби).

Є велика кількість типів сходів, які можна виготовити з дерева. Зупинимось на деяких з них:

1. Сходи відкриті

Відкриті сходи тільки сходинка, підсходини немає. Простір між сходинками є відкритим. Сходинки кріпляться до косоур або тетив, які можуть бути металевими або дерев'яними. Також дані сходи можуть мати і больцеву конструкцію, з дерев'яними або металевими видимими частинами. Якщо сходи дерев'яні, то іх встановлення слід здійснювати перед чистовою побілкою. У випадку якщо каркас планується металевий, його слід змонтувати передчасно, ще на стадії стяжок і штукатурки. Далі вже перед чистовою побілкою монтуються іші елементи конструкції.

2. Сходи зашиті

В даних сходах сходинка і підсходинка щільно прилягають одна до одної і до стіни, без зазорів. Зашиті сходи можуть бути як на дерев'яному, металевому, так і на бетонному каркасах. Боковини і низ таких сходів можна теж обшити деревом, але через дороговизну дані зони найчастіше обшивають гіпсокартоном або вагонкою.

Що стосується перил, які встановлюють на дерев'яні сходи, то тут щось класифікувати немає змісту, оскільки до дерев'яних сходів потенційно може підійти найширша різноманітність видів перил і матеріалів, з яких вони виготовлені (дерево, метал, скло, пластик). Тому з перилами на дерев'яних сходах, слід визначитись, виходячи з інтер'єру вашого дому.

Кожен з видів дерева ми можемо затонувати у потрібний Вам колір, по вашому взірцю або нашому колірнику. Також Вам слід знати про класифікацію деревини у нашому виробництві. Дерево використовується зрощене і цільне. Зрощене дерево клеється з евробрусків, ламелей. Цільне дерево теж є клеєне, тільки воно клеєне з умовно більших кусків (по ширині сходини суцільний кусок). По якості ці матеріали ідентичні. Що стосується вартості на різні види деревини то дуб і ясен дорожчі, бук трохи дешевший, а вартість цільного дерева більша ніж зрощеного.

Що стосується середньостатистичної ціни на відкриті і закриті сходи, то вартість назашиті сходи будуде більшою, через більшу кількість матеріалів, а також значну складність роботи при підготовці та монтажі сходів.